Probacin 8x10 ml (VD)

Kód: 2370675
Značka: inPHARM
€10,50
Skladom (>5 ks)

Výživový doplnok stravy s obsahom životaschopných spór probiotického kmeňa Bacillus clausii a prebiotiká arabinogalaktanu, nový probiotický kmeň, nová lieková forma.

Účinné probiotiká počas používania antibiotík s preukázanou vysokou odolnosťou voči antibiotikám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu:

Balenie: 8 fľaštičiek po 10ml. 1 fľaštička =1 dávka  

Použitie:

U alergikov - alergická nádcha, ad. (1-4)

Pri užívaní antibiotík - preukázaná vysoká odolnosť voči antibiotikám (5,6)

Praktické jednorazové fľaštičky pre deti už od 6 mesiacov

Pohodlné a praktické pre rodičov, deťmi obľúbené, veľmi chutné. 

Charakteristika:

Probacin obsahuje spóry špecifického probiotického kmeňa Bacillus clausii doplnené arabinogalaktanom (prebiotikom, ktoré podporuje rast a aktivitu probiotík v čreve). Spóry Bacillus clausii sú vysoko odolné voči kyslému žalúdočnému prostrediu a po vyklíčení v čreve vytvárajú prospešnú črevnú mikroflóru. Bacillus clausii vykazuje zvýšenú priľnavosť k bunkám čreva. Štúdie preukázali, že Bacillus clausii stimuluje črevný imunitný systém (GALT), sprostredkováva špecifickú imunitnú odpoveď, a predpokladá sa tak, že zabezpečuje ochranu pred rozvojom alergických a autoimunitných ochorení. Pri podávaní Bacillus clausii bolo v klinickom testovaní doložené zníženie rizika vzniku alergických prejavov, napríklad alergickej nádchy. Bacillus clausii tiež znižuje frekvenciu a dĺžku infekcií horných dýchacích ciest ako u zdravých osôb, tak aj u alergicky predisponovaných jedincov.

Bacillus clausii je významne odolný voči širokému spektru antibiotík, a to voči rade: penicilínovej tetracyklínovej, cefalosporínovej, makrolidovej, aminoglykozidovej a linkosamidovej.

Ďalej je odolný k metronidazolu, streptomycínu, kolistínu, kyseline nalidixovej, kyseline pipemidovej a kyseline fusidovej.

Vďaka odolnosti voči tak širokému spektru antibiotík, čo je výnimočnou vlastnosťou medzi probiotikami, napomáha Bacillus clausii obnove narušenej črevnej mikroflóry počas používania antibiotík. Bacillus clausii môžu užívať deti aj dospelí.

  • Dávkovanie: Deti od 6 mesiacov veku: pri akútnych stavoch 1 fľaštička denne, pri preventívnom používaní 1 fľaštička každé 3-4 dni. Dospelí: 1- 2 fľaštičky denne. Užívať najlepšie nalačno. Pozn.: Najnižší vek 6 mesiacov, od ktorého je vhodné užívanie Probacinu u detí, bol posúdený a odsúhlasený pediatrickou spoločnosťou ČLS JEP.
  • Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 6 mesiacov veku.

 Zakalenie prípravku neovplyvňuje jeho kvalitu. Dátum exspirácie sa vzťahuje na uchovávanie neporušeného balenia prípravku pri správnej teplote, tj. Od 4 ° do 25 °C.

Zloženie uzáveru: Spóry Bacillus clasusii, oxid kremičitý, maltodextrín

Zloženie fľaštičky: voda, fruktóza, arabinogalaktán ako prebiotikum, kyselina citrónová , aróma, sorbát draselný   

Obsah:                                          100 ml        10 ml             %RVH 

Bacillus clausii                                50 mld         5 mld            Nie je stanovené

Arabinogalaktan - prebiotikum      3000 mg       300 mg           Nie je stanovené

%RVH: referenčná výživová hodnota 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.