Imunita a stres

Najpredávanejšie

krabička lahvička22
€32 –16 %
COLENTER LD
Novinka
Kód: 68
Pôvodne: €32  (–16 %)
€27
Detail
1 položiek celkom
krabička lahvička22
Novinka
€32 –16 %
€27

Colenter LD® obsahuje bovinné (kravské) kolostrum s lipozomálnym vstrebávaním (liposomal delivery, LD). Kolostrum je v mikrokapsulovej lipozomálnej...

Kód: 68

Imunita označuje schopnosť organizmus brániť sa proti patogénnym organizmom, ako sú napríklad vírusy, baktérie či trebárs nádorové bunky. Imunita spúšťa imunitnú odpoveď voči týmto a ďalším cudzím štruktúram organizmu.

Napríklad nealergénny propolis EPID v prípravku PREVAPIS s lipozomálnym vitamínom C v Lipo-C-Askore majú synergický vplyv na imunitu, čo potvrdila dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia. Do štúdie bolo zaradených 430 detí vo veku 1-5 rokov. Výsledky ukázali, že 12-týždňové podávanie významne znížilo výskyt respiračných infekcií v zimnej sezóne, a ak sa vyskytli, ich trvanie sa skrátilo. Znížil sa aj výskyt zápalov stredného ucha (o 68%) a významne sa znížila spotreba antibiotík.

Zlyhanie imunity je výsledkom nielen infekčných, ale aj väčšiny nádorových ochorení. Napríklad vysoké dávky lipozomálneho vitamínu C podporujú protinádorovú imunitu, a to predovšetkým tak, že zvyšujú označenie nádorových buniek a tým aj ich rozpoznateľnosť Tc-lymfocytmi, ktorých úlohou je nádorové bunky zničiť.

Starať sa o svoju imunitu sa teda oplatí!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.