Chráňte Váš organizmus pomocou hotových protilátok

Človek skúmal prírodu oddávna  vďaka čomu vie aj jej dary cielene využiť. Jednou z úžasných a dokonalých látok je materské mlieko. Najdokonalejšie je v prvých 3 dňoch života, kedy obsahuje najviac obranných látok na ochranu novonarodeného života dieťaťa, či mláďaťa. Vďaka týmto cenným látkam je vhodné využiť ho aj v čase zvýšeného výskytu infekčných ochorení.

Vyskumnik_web

Obr. Zdroj inPHARM 

Prečo je také vzácne prvé mlieko - kolostrum?

Lebo okrem vitamínov, minerálov, stopových prvkov a dôležitých bielkovín pre rast dieťaťa, obsahuje vo väčšom množstve látky, ktoré ho chránia pred infekčnými chorobami.  Sú to protilátky, ktoré dokážu rozpoznať, vychytávať a zneškodniť rôzne vírusy a baktérie, ktoré spôsobujú napr. infekcie dýchacích ciest  a tráviaceho traktu. Ďalšími látkami sú laktoferín a lyzozým, ktoré poškodzujú stenu nebezpečných baktérií ale dokážu im aj odoberať dôležitý prvok - železo, ktoré potrebujú pre svoje rozmnožovanie. Materské mlieko obsahuje aj rastové faktory, ktoré podporujú rast a obnovu tkanív.

Kedy je vhodná pomoc kolostra?

Zjednodušenie by sa dalo povedať, že všade tam, kde potrebujeme podporiť protiinfekčné, protizápalové a hojivé procesy v organizme na úrovni dýchacieho a tráviaceho systému.

Špecifické je pôsobenie kolostra na črevá, kde napomáha udržovať integritu črevnej sliznice, prirodzenú črevnú mikroflóru, správne trávenie a  vstrebávanie živín. Pomáha tiež nastoliť normálnu frekvenciu a tvar stolice. Je všeobecne známe, že stav našich čriev má veľký vplyv na celkový zdravotný stav nášho organizmu.

Unikátne kolostrum s lipozomálnym vstrebávaním

V slovenských lekárňach je dostať novinku - kolostrum s lipozomálnym vstrebávaním pod názvom COLENTER LD®, ktorý zabezpečuje výrazne vyššie vstrebávanie účinných látok do krvi a ich ochranu pri prechode žalúdkom, oproti bežnému kolostru.

vizualColenter

Obr. Zdroj inPHARM, výživový doplnok

Neobsahuje laktózu. Ide o prípravok vysokej kvality pripravovaný v mliekarňach v USA a na novom Zélande. Spracováva sa šetrne a obsah účinných látok je garantovaný a kontrolovaný  presnými farmaceutickými metódami. Využite dokonalý recept prírody a výhody modernej technológie pre vaše zdravie.

Čo vhodne dopĺňa účinok kolostra?

Vhodným doplnkom ku kolostru je vitamín C, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri podpore imunity a pri protizápalových procesoch. Imunitné bunky ho v priebehu infekcie spotrebovávajú na svoju činnosť v oveľa vyššej miere, preto je dôležité ho práve vtedy dopĺňať rýchlo a efektívne pomocou vitamínu C s lipozomálnym vstrebávaním.

krabickaLipoC60

 Obr: Zdroj inPHARM, výživový doplnok

Ten totiž dokáže zabezpečiť jeho vysoké vstrebávanie aj vo vyšších dávkach. Aby ste zistili koľko ho potrebujete, môžete si urobiť rýchly orientačný test na vitamín C z moču pomocou testovacích prúžkov, ktoré sa nachádzajú v každom balení vitamínu C s lipozomálnym vstrebávaním – LIPO C ASKOR.

Článok pripravila odborná redakcia Edukafarm

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie