LIPO-C-Askor Forte 60 cps (VD)

Kód: 3903599
Značka: inPHARM
€16
Skladom (>5 ks)

NOVINKA! Lipo-C-Askor Forte, výživový doplnok, 60 kapsúl = 30g VITAMÍNU C s lipozomálnym vstrebávaním. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálnym vstrebávaním (liposomal delivery). V jednom balení získate ideálne dávku vitamínu C na 1 mesiac!

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu

Obsahuje prírodný vitamín C s lipozomálnym vstrebávaním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodov, extrakt z plodov šípok a tukové látky z rastlinných zdrojov. Ide o výsledok spojenia tradičných znalostí a moderné technológie vyvinutej americkými a českými odborníkmi, pričom uvedené zloženie bolo formulované pod názvom RosaCelip-LD®. Lipozomálne vstrebávanie je v prípade RosaCelip-LD® pre vitamín C zásadné z hľadiska jeho ochrany v rámci distribúcie cez žalúdok do čriev a jeho biodostupnosti pre imunitné, nervové a ďalšie bunky. Lipozomálne vstrebávanie z čreva do krvi nie je obmedzované črevnými transportérmi (ako je tomu u bežných perorálnych foriem vrátane foriem s pozvoľným uvoľňovaním bez lipozomálneho vstrebávania). RosaCelip-LD® tak udržuje oproti bežnému vitamínu C v organizme niekoľkonásobne vyššiu hladinu a dostupnosť pre antioxidačnú ochranu zdravých buniek a najmä pre imunitný a nervový systém. Vďaka efektívnemu a postupnému vstrebávaniu do organizmu je zároveň šetrný k obličkám a zažívaciemu ústrojenstvu.

Vitamín C prispieva:

  • k prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti organizmu,
  • k normálnej funkcii imunitného systému,
  • k normálnej činnosti nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému,
  • k antioxidačnej ochrane buniek proti nadbytočnému oxidačnému stresu,
  • k zníženiu vyčerpania a únavy,
  • k normálnej tvorbe kolagénu a hojenie,
  • k potrebnému vstrebávanie železa.

Súčasťou balenia LIPO C ASKOR sú indikátorové prúžky URO C KONTROL zaregistrované Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Pol minúty po namočení v čerstvom moči podáva sfarbenie prúžku orientačnú informáciu o tom, či je antioxidačné kapacita a všetky systémy - najmä antioxidačný, imunitný, nervový a kardiovaskulárny - dostatočne zabezpečené vitamínom C, a to na fyziologickej úrovni. V ideálnom prípade (žlté sfarbenie) je potrebné v danom dávkovaní pokračovať alebo v prípade nedostatku vitamínu C v organizme (zelené sfarbenie) jeho dennej dávky navýšiť. Tento postup je veľmi dôležitý, pretože denná potreba a spotreba vitamínu C vychádza z nárokov na organizmus, a to najmä z jeho psychickej a fyzickej záťaže.

Odporúčané: pri stavoch sprevádzaných zvýšenou potrebou obranyschopnosti a odolnosti organizmu.

Odporúčané denné dávkovanie: pokiaľ nie je doporučené inak, dospelí 1–2 kapsule 2x denne (ráno nalačno a večer), deti od 6 rokov 1 kapsulu denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny, pokiaľ možno ráno nalačno. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie: vitamín C s lipozomálnym vstrebávaním (L-askorbová kyselina, citrusové bioflavonoidy, mastné kyseliny – emulgátor), extrakt z plodu šípkovej ruže (Rosa canina), hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC).

Uchovávanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote (15-25 °C), chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Objem: 60 kapsúl

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 6 rokov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.